Psí hotel Bílkovice

Nabízíme hlídání Vašich mazlíčků


IMG_9467Přijímáme především malé bezproblémové pejsky, které rádi zařadíme do chodu domácnosti. Pejsky venčíme, v létě chodíme k vodě a snažíme se, aby měli pestrý program. Hlídáme především Bostonské teriéry, ale nebráníme se i jinému plemeni. Máme silnou stálou klientelu, kterou známe a víme co od pejsků můžeme čekat :)  Proto jsem především ráda za stálé klienty, kteří se k nám vrací, ale uvítáme i nové klienty. Z důvodu přestěhování (změna lokality) přijímáme nové pejsky! 

Máme rodinný dům se zahradou, v krásné lokalitě, plné přírody. Já jsem na rodičovské dovolené, takže se pejskům věnuji jak můžu. Práci se psy se už věnuji od roku 2010 (více si můžete přečíst v sekci Něco málo o mně). Máme chovatelskou stanici Bostonských teriérů (vice www.sweetbazl.cz), takže u nás bude mít váš pejsek kamarády na hraní.

Přestože děláme vše pro pohodu pejsků, může nastat, že určité omezení příjde. Jelikož mám malé děti a svých 6 psů, musím zajistit bezpečnost jak jejich, tak i vašeho psa. Pro vašeho psa, který je doma většinou sám a má spoustu času na spánek a odpočinek, může být pobyt v psím kolektivu se spousty podnětů a navíc v cizím prostředí, kde je pořád ve střehu, velmi náročný.  Proto máme   v domě i na zahradě vyhrazené prostory s možností odložení a bezpečného odpočinku, kde může váš pejsek v klidu spát.

Nejedem na kvantitu, ale na kvalitu

Nabízíme ubytování psů v lokalitě  Bílkovice – Divišov

img_1747Co všechno potřebuje pejsek k nám na hlídání? 

  • platný očkovací průkaz
  • ideálně krmení na které je zvyklí- je to lepší, protože změnou krmení hrozí zažívací potíže
  • svůj obojek, kšíry- vodítko
  • můžete- misky, pelíšek, hračky, ale není nutností, vše máme
  • jestli má pejsek zdravotní omezení- léky je nutné nás o tom informovat

 

Cena hlídání

  • do 10kg (malá plemena)                  400Kč/24hod
  • nad 10kg (střední a velká plemena)   500Kč/24hod
  • cena za dva psy – cena malých plemen-   od stejného majitele 600,-.

Každý další pes plus 250,-/den                                                                                                                                                                                         cena  středních a velkých- (bez ohledu na délku pobytu) od stejného majitele 800,- každý další pes plus 300,-/den

Háravé feny a psy se zvýšenou péčí, příjímame pouze po domluvě a cena může být vyšší, dle naročnosti a období hlídání.

Krmivo není zahrnuto v ceně (možnost příplatku za námi podávané krmivo nebo můžete podat vlastní krmivo, na které je pejsek zvyklý- doporučuji). Od nás pejsek dostane superpremiové granule značky Marp nebo v případě zájmu můžeme krmit masem- Barf- vždy prosím hlaste předem.

 

 

IMG_0869

Případné podání léků, zajištění veterinární péče a individůální přístup ke každému klientu je samozřejmostí!


Možnost domluvit k pobytu výcvik psa- základní poslušnost.


Z důvodu velké vytíženosti, prosím, nenechávejte objednání pobytu pro svého pejska na poslední chvilku. Nezaručíme vám volný termín! Naše kapacita je omezená.  Děkuji za pochopení.IMG_0082Hlídání pejska je nutné objednat předem (čím dříve, tím lípe). K pejskům přistupujeme individuálně a přizpusobíme mu tak režim, aby se u nás cítíl co nejlépe. Před prvním pobytem se můžeme domluvit na společné procházce a nebo se přijeďte podívat ;)

  • Noví klienti platí po zarezervování termínu 10% nevratnou zálohu (Je to z důvodu kapacity a našeho plánování, kapacita je omezená, držíme místo pro vašeho pejska, uděláme si čas a přizpůsobíme termínu hlídání náš program)
  • Psi musí mít platné očkování a dobrý zdravotní stav- případně dle domluvy

rezervace a info o hlídání email info@luludog.cz (pozor! nejsem na emailu každý den) nebo tel. 605 219 797

 

IMG_0255


 

No Comments

Post a Comment