Psí hotel Zaječice

Nabízíme kotcové a soukromé domácí hlídání, pro Vaše pejsky


Hotel pro psy– v luxusních pokojíčkách s vlastním výběhem. Pokojíčky jsou zateplené a izolované (možnost v zimním období přitápění) dost prostorný a pohodlný i pro velké psy. Ke každému pokojíčku náleží vlastní oplocený výběh, který má pejsek k dispozici. Psi jsou pod dozorem a mají možnost se proběhnout i na velké zahradě.

Soukromé domací hídání– pejsek je zařazený do naší domácnosti, kde má lidskou i psí společnost (po domluvě jde zařídit bez ostatních psů). Pejsky pravidelně venčíme a k dispozici májí velkou zahradu, pohodlný pelíšek, hračky, misku na krmení a celý den májí k dispozici  misku s čerstvou vodou. Pro aktivní pejsky máme program v podobě dlouhých procházek, v létě možnost koupání nebo běhání u kola a další zábavu ;) Jestli je pejsek lenivější a dá přednost odpočinku, nemáme s tím problém a poskytneme mu to nejlepší pohodlí :)

Fungujeme v rodinné atmosfeře, jsme radi, když se k nám vracíte a pejskům se u nás líbí. Kapacita je omezená a dovolujeme si právo problémového pejska, který narušuje pohodovou atmosferu, nepříjmout. Před prvním pobytem je vhodná návštěva, aby jsme se seznámili a vás i pejska poznali a domluvili vše potřebné.

Psí hotel se nachází v lokalitě  Praha východ- Zaječice 66

IMG_4275

Co všechno potřebuje pejsek k nám na hlídání? 

  • platný očkovací průkaz
  • ideálně krmení na které je zvyklí- je to lepší, protože změnou krmení hrozí zažívací potíže
  • svůj obojek, kšíry- vodítko
  • můžete- misky, pelíšek, hračky, ale není nutností, vše máme
  • jestli má pejsek zdravotní omezení- léky je nutné nás o tom informovat

Cena psího hotelu

  • 24hod/ 400,- Každá další započatá hodina 50Kč

Cena soukromého domácího hlídání- v domě

  • 24hod/500,- (malej pes 400,-)každá další započatá hodina 50Kč

Háravé feny a psy se zvýšenou péčí, příjímame pouze po domluvě a cena může být vyšší, dle naročnosti a období hlídání.

Krmivo není zahrnuto v ceně (možnost příplatku za námi podávané krmivo nebo můžete podat vlastní krmivo, na které je pejsek zvyklý- doporučuji).

IMG_5813 IMG_5815 IMG_5823 IMG_5828


Možnost domluvit k pobytu výcvik psa

Hlídání pejska je nutné objednat předem (čím dříve, tím lípe). K pejskům přistupujeme individuálně a přizpusobíme mu tak režim, aby se u nás cítíl co nejlépe. Před   prvním pobytem se můžeme domluvit na společné procházce a nebo se přijeďte podívat ;)

Kapacita omezená.  Rezervace emailem dana.drmelova@seznam.cz nebo na 603 213 124

Tešíme se :)